fórum spotrebiteľa

Nový príspevok


*Text:


Položky označené hviezdičkou sú povinné

od: Dáša
dátum: 13.11.2014, 17:52

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať, čo Vás viedlo k zdraženiu Serrapeptázy o 100% ? Kupovala som ju asi 5 x, za polovičnú cenu, v utorok som zažila šok, keď mi v lekárni zahlásili novú cenu, myslela som, že ma chce obrať lekáreň, ale mýlila som sa. Priznám sa, robím s ľudmi istej nemenovanej spoločnosti, kde som sa chystala uvedený výrobok predstaviť a podporiť jeho predaj, zvlášť, keď som ho sama vyskúšala, ale verte, že to neurobím. Škoda.

od: ZENOVA Labs
dátum: 14.11.2014, 9:21

Dobrý deň, ak sme sa už raz v spoločnosti rozhodli dodržať kvalitu produktu a v prípade Serrapeptázy aj množstvo medzinárodných jednotiek na pôvodnej úrovni 400.000 I.U. musí cena produktu reflektovať vstupné, tzn. nákupné ceny jednotlivých častí, ktoré tvoria celkovú cenu produktu. Aj my s vami zdieľame podobný pocit. S pozdravom, Brainway.

od: Aneta
dátum: 4.11.2014, 6:44

Dobry den. Može sa popri L-tryptofane uživat napr. Sedativ pc homeopatikum. Ked potrebujem viac skludnit. Dakujem Tryptofan uzivam večer 1 kapsulu

od: ZENOVA Labs
dátum: 10.11.2014, 10:59

Dobrý deň, uvedené homeopatikum môžete užívať s výživovým doplnkom L-tryptofan. Odporúčaná denná dávka pre L-tryptofan sú 3 kapsule na deň. S pozdravom, Brainway Inc.

od: Juraj
dátum: 1.11.2014, 18:35

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ak začnem užívať piracetam s lecitínom po akej dlhej dobe sa dostavia účinky ?

od: ZENOVA Labs
dátum: 10.11.2014, 10:32

Dobrý deň, piracetam účinkuje ihneď po podaní, rovnako aj lecitín. Celkové zlepšenie je dlhodobý proces spojený s vynaloženým úsilím pri trénovaní mozgu. Uvedené látky v kombinácii s vitamínmi radu B napomôžu zlepšeniu koncentrácie a zvýšeniu výkonu. Avšak samotný efekt nastane až v tedy, keď sa začne s tréningom. Efekt môže byť pozorovateľný po 3 až 4 týždňoch. Mozog je ako sval, pokiaľ sa netrénuje ochabne. V prípade vyššie veku je vhodným doplnkom výživový doplnok Brahmi. S pozdravom, Brainway Inc.

od: Hana
dátum: 17.09.2014, 7:30

Dobry deň. Prosím Vas, čo by ste poradili na tetaniu. Ďakujem

od: ZENOVA Labs
dátum: 30.09.2014, 21:58

Dobrý deň, príčinou tetanie je nedostatok voľného vápnika v krvi v dôsledku nedostatočnej sekrécie parathormónu z prištítnych teliesok. Účinna liečba tetánie je podávať vápnik a horčík injekčne do žili. Problém taktiež rieši užívanie vápnika a horčíka vo výživových doplnkoch, ale často menej efektívne. Podstatnú časť príjmu vápnika je možné lepšie zaistiť z mliečnych výrobkov, pri horčíku je naopak vhodnejší výživový doplnok. S pozdravom, Brainway.

od: Anna
dátum: 28.08.2014, 17:18

Co by ste poradili na sustredenie a ukludnenie pri soferovani. Pred tym to bolo v poriadku a teraz znervoznie Zacne sa mu rozptylovat pozornost, akoby dostal blok predchadzala tomu mala kolizia nic vazne. Je nieco prirodne

od: ZENOVA Labs
dátum: 26.09.2014, 13:43

Dobrý deň na zvýšenie sústredenia je vhodné použiť Brahmi, používa sa ako mozgové nootropikum. Na ukľudnenie je vhodné použiť L-tryptofan, ktorý nezmení reakčnú dobu, ani inak neovplyvní vodičové vlastnosti. S pozdravom, Brainway Inc.

od: Alena Spisakova
dátum: 26.08.2014, 21:03

Dobry den!Mam problemy so s pankom viete mi poradit nieco prirodne je to moj dlhodoby problem.Dakujem.Alena

od: ZENOVA Labs
dátum: 27.08.2014, 15:25

Dobrý deň, skúste užívať Melatonín 3 mg. Je to prirozdený hormón, ktorý naše telo dobre pozná a riadi spánok. My máme v ponuke L-tryptofan, z ktorého časť sa pri spracovaní v tele použije na tvorbu melatonínu. S pozdravom, ZENOVA Labs.

od: Anna
dátum: 18.08.2014, 9:11

Dobry den. Mam na Vas otazky. Ako dlho mozem uzivat L tryptofan? Beriem ho uz niekolko mesiacov. Neskodia tie tobolky v ktorych je? Citala som, ze moze sposobit rakovinu. A nemoze sa clovek s nim predavkovat ked ho pouziva aj v strave? Dakujem za skoru odpoved.

od: ZENOVA Labs
dátum: 22.08.2014, 11:31

Dobrý deň, L-tryptofan môžete užívať dlhodobo a bez prerušenia. Kapsule sú vyrobené z potravinárskej želatíny. L-tryptofan ani želatína nespôsobujú ani nepodporujú rakovinu. Článok, ktorý ste čítali je mýtus, ktorý sa šíri už niekoľko rokov a vznikol v čase keď v Japonsku v 60 rokoch vyrobili dávku L-tryptofánu nesprávnym spôsobom. L-tryptofán, ktorý používame my je vyrobený v Nemecku. Práve naopak, užívanie L-tryptofánu napomáha prevencii pred vznikom rakoviny. Bezpečná a aj terapeutická dávka sa pohybuje napríklad aj na 10-tich kapsulách podávaných pacientovi. S pozdravom, ZENOVA Labs.

od: jozef
dátum: 14.08.2014, 10:30

Dobrý deň, trpím larvovanou depresiou spojenou s častými silnými bolesťami žalúdka a celkovou slabosťou. Beriem antidepresívum Cymbalta. Po pol roku brania cymbalty, keď mi bolo lepšie, tak sa aj fyzické problémy (bolesti brucha), aj psychické (úzkosť) znova zhoršili. Bol som aj na vyšetreniach žalúdka a hrubého čreva, všetko neg. Vyskúšal som Gotu kola, a bolesti brucha sa zhoršili. Viete mi niečo iné poradiť na zmiernenie úzkosti a bolestí brucha? Ďakujem.

od: ZENOVA Labs
dátum: 27.08.2014, 15:28

Dobrý deň, z informácii, ktoré ste nám poskytli nie je možné určiť príčinu zdravotných problémov. Je veľmi pravdepodobné, že tráviace problémy priamo vyvolal, alebo iba zhoršil liek Cymbalta, k jeho častým a typickým nežiadúcim účinkom patria poruchy trávenia. Odporúčame užívať prípravok L-Mix a zameniť Cymbaltu za iný liek rovnakej skupiny. Tento liek nie je možné prestať užívať a nahradiť ho L-tryptofanom. S pozdravom, Brainway

od: Lenka
dátum: 7.05.2014, 14:29

Dobry den.Uživam paroxetin 40mg,xanax 0,5 sr.Dnes som bola u lekarky opytať sa,či by som si mohla zakupiť Tryptofan.Povedala,že nech ma to ani nenapadne,ale dovod neuviedla.Prečo sa nemože konbinovať s AD?Trpim na uzkostnu poruchu F41.

od: ZENOVA Labs
dátum: 13.05.2014, 9:37

Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Z L-tryptofánu sa okrem iných látok tvorí v tele aj serotonín. Vy užívate liek, ktorý funguje spôsobom spätného vychytávania serotonínu. Kombináciou oboch by ste si mohli spôsobiť vysokú mieru serotonínu v tele. L-tryptofán je prirodzená cesta zvýšenia množstva serotonínu. Paroxetin je neprirodzená cesta ako dostať serotonín naspäť do telesného obehu. Telo si musí vyrábať serotonín zo stravy. Viac o L-tryptofáne sa dočítate na našej linke (http://www.brainway.sk/?kateg=64). Otázku, prečo sa nemôže kombinovať s AD prosím položte svojmu lekárovi. S pozdravom, Brainway

od: Monika
dátum: 10.04.2014, 12:37

Dobry den.Liecim sa na uzkost a fobiu.Mam stanovenu diagnozu F41.Uzivam lieky seroxat,xanax a wellbutrin.Za dobu co to uzivam som pribrala 20.kg a to sportujem.Uzivam SYNAMIN a chcela by som vyskusat 7-keto DHEA!Mohla by som si ho na tieto lieky nasadit?Ako posobi na centralny mozgovy system?Dakujem za odpoved.

od: ZENOVA Labs
dátum: 23.04.2014, 15:05

Dobrý deň, uvedený prípravok 7-keto DHEA nie je v SR legálne dostupný. Uvedený prípravok môžete bez obáv užívať so Synaminom, avšak s veľkou pravdepodobnosťou by 7-keto DHEA neprispel k redukcii hmotnosti. Odporúčame Vám v prvom rade riešiť problém s lekárom, ktorý Vám predpísal lieky po ktorých ste pribrali. Pri uvedenej kombinácii to bude vyžadovať nadmerné úsilie a plnú sústredenosť na uvedený problém. Na mozog a centrálny nervový systém, lepšie povedané na jeho psychickú zložku nemá 7-keto DHEA vôbec žiadny vplyv. S pozdravom, Brainway(c) Copyright 2007, ZENOVA Labs, s. r. o., Pezinská 47, 90021 Svätý Jur
Technológia a dizajn: Netto SK